Wybierz kategorię
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Kontakt

sklep@azmarket.pl

tel. +48 724 450 207

Raiffeisen Bank Polska S.A.
78 1750 1051 0000 0000 3185 9018

centrala firmy

 

Reklamacje i zwroty

Sposób składania reklamacji

Mimo iż dokładamy wszelkich starań aby tak się nie stało, w każdej partii towaru może trafić się wadliwy egzemplarz przeoczony przez dział kontroli jakości producenta. W takim wypadku prosimy o wypełnienie formularza reklamacyjnego znajdującego się pod adresem: http://reklamacje.gockowiak.pl

Dokładne wypełnienie formularza ułatwi i przyspieszy proces składania i rozpatrywania reklamacji. Ustawowy czas rozpatrywania reklamacji to 14 dni, ale w miarę możliwości staramy się rozpatrywać zgłoszenia szybciej.

Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Bydgoszczy. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”.


Zwroty towaru

Przypominamy też, że zgodnie z obowiązującym prawem, Klient ma prawo zwrotu nieużywanego towaru w przeciągu 14 dni od otrzymania zakupu. W takim przypadku skorzystaj z FORMULARZA ZWROTU TOWARU. Aby odstąpić od umowy zawartej na www.azmarket.pl, należy przesłać wypełniony formularz zwrotu towaru na adres e-mail: reklamacjegockowiak@gmail.com.
Przesyłkę należy nadać na adres:

AZMARKET - Zwroty
Ciele, ul. Niedźwiedzia 11
86-005 Białe Błota

W przypadku odstąpienia od umowy, towary typu: drzwi harmonijkowe, meble, deski i listwy WPC, tablice magnetyczne, zadaszenia nie mogą być one odesłane zwykłą przesyłką pocztową ze względu na duże gabaryty. W związku z tym koszt odesłania towaru będzie wyższy niż zwykła przesyłka pocztowa. Przypadki wyłączenia prawa odstąpienia od umowy zostały opisane w art. 38 ustawy o prawach konsumenta.

do góry
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl